Новини блогу

Навіщо вчити англійську, якщо є перекладач?

Ти пам’ятаєш як тобі потрібно було перекласти важливу інструкцію або статтю, але те що ти отримав неможливо було використовувати без адаптації. Хочемо попередити: твій перекладач найчастіше говорить тобі не саме те слово, яке потрібно. Звісно, з ним легко спілкуватися у незнайомій країні на вікенді.

? Але ти можеш собі уявити, як прекрасно не діставати щоразу смартфон у пошуках потрібної програми, а просто поспілкуватися з людиною? А ми можемо! І говоримо тобі, що це можливо.

Не можеш поспілкуватися, бо боїшся? Але маєш великий словарний запас? Із цим тобі теж навряд чи допоможе перекладач. Адже він ніколи не зітре твоїх мовних кордонів. А ти можеш. То чому б не почати це робити прямо зараз, написавши нам?

А як щодо ЗНО, вступних іспитів та запитань від рідних «А як оце перекладається?» У цю секунду у тебе немає права на помилку. А перекладач дуже часто не те, що просто помиляється, а навіть не має можливості тобі допомогти.

До чого це ми? До того, що як би там не було, і як би швидко і класно не розвивався світ, ніщо не зможе замінити найкращий комп’ютер — наш мозок. Але його теж пам’ять спочатку потрібно заповнити необхідною інформацією.

Пам’ятай, ти сам твориш своє майбутнє? 

200 з ЗНО англійської - покроковий план

3 правила, щоб запам’ятати нові слова

Приборкати страхи і вивчити англійську