Новини блогу

Приборкати страхи і вивчити англійську

Вивчити англійську мову може кожна людина. Для цього не потрібно володіти особливими здібностями. Результат навчання залежить не від якихось прихованих здібностей.

Насправді, він залежить від того, наскільки правильно організовано навчання. Якщо процес навчання (тобто методика) правильний, то ви будете бачити результат навчання кожен день. Запам'ятайте: кінцевий результат навчання (ваша мета) складається з результатів, які ви отримуєте на кожному занятті.

Що ми маємо на увазі? На кожному занятті ви повинні отримувати:

✔️ Нові знання
✔️ Навички використання цих знань (розмовний навик)

Тобто, якщо ви вчите слова, то в кінці заняття, повинні розуміти значення цих слів і вміти використовувати в своїй промові.

Наприклад, ви пройшли тему« вітальня». Після уроку ви повинні легко описати будь-якій людині, яка у вас вітальня будинку. Якщо ви вчите правило, то повинні розуміти, коли його використовувати, і вміти складати пропозиції згідно з ним.

Наприклад, вивчивши дієслово to be, ви повинні розуміти, коли його використовувати, і вміти будувати усні пропозиції з цим дієсловом. І у вас це вийде, якщо ви тренувалися робити це 80% часу уроку. Вийшовши з такого заняття, ви відразу зможете використовувати отримані знання в житті, тому що будете вміти це робити.

Саме для цього ми і зібрали  найкращих викладачів. Для того, щоб перебороти твої страхи і, зрештою, вивчити цю англійську.

200 з ЗНО англійської - покроковий план

3 правила, щоб запам’ятати нові слова

Гора підручників чи викладач?