Новини блогу

200 з ЗНО англійської - покроковий план

Просто дотримуйтесь цих порад і високий бал вам забезпечений?

▪️ Займайтесь англійською щодня
Дуже багато хто недооцінює важливість цього пункту, але коли мова про мову, це супер важливо. Особливо ефективно буде, якщо ви кожен день будете прокачувати якесь зі своїх слабких місць.

▪️ Підвищуйте свій рівень мови
Хоч ЗНО і форматний іспит, це означає лише одне — що до формату підготуватися часу багато не треба, а от всі навички прокачати до максимуму варто в першу чергу. Не поспішайте відразу ж писати есе по 10 раз в тиждень. Займайтеся мовою.

▪️ Учіть лексику
Скрізь вона потрібна, це всім відомо) Однак, вчити — це НЕ просто зубрити списки. Потрібно виводити лексику в мову, на папір і обов'язково повторювати час від часу .

▪️ Не слухайте тих, хто в вас не вірить
Навіть якщо ця людина — ви сам) Ви можете більше, ніж думаєте. Не відмовляйтеся від мрії і порівнюйте себе тільки з собою.

▪️ Готовьтесь із задоволенням
Англійська — це той предмет, з яким ви, швидше за все, плануєте пов'язати своє життя. Тому, сприймайте підготовку, як ще одну сходинку на шляху до освоєння і поліпшення знань в тому, що стане в нагоді вам в майбутньому.

▪️ Займайтеся разом із MarSchool
На заняттях з MarSchool буде не тільки багато роботи, а ще й неймовірно цікаво. Пишіть нам за цим у Дірект, і ми приймемо тебе до себе. Пам’ятайте, в Інстаграм усі знання не вмістити. А от у вашу голову можна.

Так, признавайтесь, які бали за ЗНО з англійської зробили б вас щасливими?)
 

3 правила, щоб запам’ятати нові слова

Приборкати страхи і вивчити англійську

Гора підручників чи викладач?